Gümnaasiumisse astumine

Tere, tulevane Kallavere Keskkooli (e-)gümnasist!

Meil on rõõm, et tunned huvi Kallavere Keskkooli lisandunud, uues ja põnevas e-õppe vormis, gümnaasiumis õppimise astumise vastu.

2024. aasta sügisel võtame õpilasi vastu ainult gümnaasiumi 11. ja 12. klassidesse, sest koolipidaja on alates 2026. aasta sügisest otsustanud Kallavere Keskkooli tegevuse ümberkorraldada ning meie kooli gümnaasiumiosa sulgeda. 

Allolevalt anname ka ülevaate, mis on alates 1.09.2022 Kallavere Keskkooli gümnaasiumiõppes uutmoodi:
• Tavapärasele õppevormile on lisandunud e-õppe vorm, mis muudab meie gümnaasiumiastmes õppimise võimalikuks mistahes paigast maailmas. Sinul läheb ainult vaja internetiühendust ning tahet ja valmidust ise oma õpingute edenemise eest vastutada.
• Meie uuenenud õppeprogramm annab õppurile ettevalmistuse ülikooli astumiseks või tööturule sisenemiseks. Meil on mitmed partnerid, kellega koostöös saame lisaks kooli enda valikainetele pakkuda palju suurema valiku aineid, kust igaüks endale kindlasti midagi vajalikku leiab.
• Kallavere Keskkool on alustanud ka koostööd AV Rae Liikluskoolituse OÜ-ga, mis tagab õppurile võimaluse teha gümnaasiumiõpingute ajal endale ka turuhindadest tunduvalt soodsamalt B-kategooria juhiload. Muuhulgas tasub kool õpilase esmaabikoolituse, mis on juhilubade saamiseks vajalik läbida.
• Õpingute ajal on õpilasele igal ajal toeks ja mentoriks gümnaasiumi õppekoordinaator, kes koostöös õpilasega aitab hoolitseda õpingute õigeaegse ning tulemusliku edenemise eest.

Selleks, et septembris Kallaveres oma kooliteed saaksid jätkata, täida palun perioodil 15.03-30.05.2024 avaldus leheküljel www.sisseastumine.ee

Kohtumiseni 1. septembril Kallavere Keskkooli e-gümnaasiumis!

Kallavere Keskkooli valikainete koostööpartnerid:

 

  • Tutvu SIIN Tallinna Ülikooli Õpilasakadeemia 2023. kevadsemestri ainetega ning SIIN 2022. sügissemestri ainetega, et saada aimu, mida saad Sinagi uuel aastal tänu Kallavere Keskkoolis õppimisele Tallinna Ülikoolis õppima hakata!
  • Tutvu SIIN Edumuse poolt 2023. aasta kevadel pakutavate kursustega, sest ka nende hulgast saad Sina, tulevase Kallavere Keskkooli gümnasistina endale meelepäraseid valikaineid valida!